5SU1353-1KK10
1Р+N, 230 В АС, 10.0 A, характ.вим. C, Icu=4.5 кА, 30.0 мА, тип АС, двополюсний (фаза+нейтраль справа) диференційний автомат Сіменс 5SU1 миттєвої дії з розмикаючою здатністю 4.5 кА, робоча напруга 230 В АС, номінальний струм 10.0 A, характеристика вимкнення C, номінальний диференційний струм 30.0 мА, тип АС, встановлення на ДІН-рейку, ширина 36 мм