Повернення і гарантія

На всю продукцію нашої компанії поширюється гарантія постачальника 12 місяців з дати продажу.

Слід зазначити, що наша компанія працює тільки з кращими електротехнічними брендами, тому рік гарантії дається тільки для виявлення можливого заводського браку.
Термін служби виробів при дотриманні всіх норм експлуатації буде у багато разів більше гарантійного терміну.

У разі настання гарантійного випадку Вам необхідно сповістити нас про це для узгодження процедури обміну або повернення товару. При собі необхідно мати, крім самої продукції, так само упаковку і весь пакет документів, який додавався при купівлі. Наші фахівці протягом декількох днів здійснюють перевірку обладнання і в разі підтвердження заводського браку проводиться обмін або повернення грошей. Якщо продукція була привезена на замовлення, то термін заміни продукції може бути збільшений на термін поставки даної продукції постачальником. У разі спірних моментів можливе пересилання товару постачальнику для проведення додаткових перевірок.
Повернення товару належної якості можливий тільки протягом 14 календарних днів з моменту оплати, це не поширюється на товар, привезений під замовлення.
Повернення товару здійснюється за адресою Україна, м. Львів, вул. Кульпарківська, 93.

У нашій компанії існує програма по поверненню / обміну купленої у нас продукції. Якщо Ви при покупці товару необхідними Вам технічними характеристиками, помилилися з кількістю і у Вас після установки залишилися зайві. Ви можете повернути його нам в за умови, що не було порушено упаковкe товару і збережені всі документи про покупку в нашій компанії. У цьому випадку товар буде замінений з урахуванням різниці цін на змінювані позиції або повернуті гроші без будь-яких комісій (більш докладно про цю програму Ви можете дізнатися у наших представників).

Повернення коштів за товар, здійснюється в ідентичному з оплатою формі. У разі безготівкової оплати гроші будуть повернуті на розрахунковий рахунок протягом декількох днів з моменту підтвердження можливості повернення, при наявній оплаті – гроші повертаються готівкою в офісі, за адресою, яка вказана вище.

Транспортні витрати по поверненню або заміні товару несе покупець, якщо інше не було обумовлено заздалегідь.