5SU1656-0KK32
1Р+N, 230 В АС, 32.0 A, характ.вим. В, Icu=6.0 кА, 300.0 мА, тип АС, двополюсний (фаза+нейтраль справа) диференційний автомат Сіменс 5SU1 миттєвої дії з розмикаючою здатністю 6.0 кА, робоча напруга 230 В АС, номінальний струм 32.0 A, характеристика вимкнення В, номінальний диференційний струм 300.0 мА, тип АС, встановлення на ДІН-рейку, ширина 36 мм