5SU1324-6FA40
2Р, 230 В АС, 40.0 A, характ.вим. В, Icu=10.0 кА, 30.0 мА, тип A, двополюсний диференційний автомат Сіменс 5SU1 миттєвої дії з розмикаючою здатністю 10.0 кА, робоча напруга 230 В АС, номінальний струм 40.0 A, характеристика вимкнення В, номінальний диференційний струм 30.0 мА, тип A, встановлення на ДІН-рейку, ширина 54 мм