6SL3220-1YE20-0UF0
SINAMICS G120X Номінальна потужність: 4.0 кВт для 110% 60s, 100% 240 s, без вхідного фільтра, 3АС 380…480В +10/-20% 47-63 Гц, температура навк.середовища від -20 до +45 °C, типорозмір: FSB, ступінь захисту ІР20 / UL відкритого типу, покриття 3C2, без панелі оператора, без ІО розширення, польова шина: PROFINET PN, Ethernet IP, 6DI, 2DO (реле), 2AI [0–10 В; 0 / 4–20 мА], 1АО [0–10 В, 0 / 4–20 мА], 1 вхід для датчика температури двигуна PTC / KTY / Pt100 / Pt1000