5SU1356-7KK25
1Р+N, 230 В АС, 25.0 A, характ.вим. C, Icu=6.0 кА, 30.0 мА, тип A, двополюсний (фаза+нейтраль справа) диференційний автомат Сіменс 5SU1 миттєвої дії з розмикаючою здатністю 6.0 кА, робоча напруга 230 В АС, номінальний струм 25.0 A, характеристика вимкнення C, номінальний диференційний струм 30.0 мА, тип A, встановлення на ДІН-рейку, ширина 36 мм