5SU1354-6GV10
1Р+N, 230 В АС, 10.0 A, характ.вим. В, Icu=10.0 кА, 30.0 мА, тип A, двополюсний (фаза+нейтраль справа) диференційний автомат Сіменс 5SU1 миттєвої дії з розмикаючою здатністю 10.0 кА, робоча напруга 230 В АС, номінальний струм 10.0 A, характеристика вимкнення В, номінальний диференційний струм 30.0 мА, тип A, встановлення на ДІН-рейку, ширина 36 мм, велика пачка 36 шт.