5SU1354-3KK32
1Р+N, 230 В АС, 32.0 A, характ.вим. B, Icu=10.0 кА, 30.0 мА, тип F, двополюсний (фаза+нейтраль справа) диференційний автомат Сіменс 5SU1 Підвищеної стійкості з розмикаючою здатністю 10.0 кА, робоча напруга 230 В АС, номінальний струм 32.0 A, характеристика вимкнення B, номінальний диференційний струм 30.0 мА, тип F, встановлення на ДІН-рейку, ширина 36 мм