5SU1354-1LB10
1Р+N, 230 В АС, 10.0 A, характ.вим. C, Icu=10.0 кА, 30.0 мА, тип АС, двополюсний (фаза+нейтраль справа) диференційний автомат Сіменс 5SU1 з короткочасною затримкою G з розмикаючою здатністю 10.0 кА, робоча напруга 230 В АС, номінальний струм 10.0 A, характеристика вимкнення C, номінальний диференційний струм 30.0 мА, тип АС, встановлення на ДІН-рейку, ширина 36 мм