3VA1132-6MH32-0AA0
3P, 400 В АС, In=32.0 A, Iі=220.0…510 A, Icu=70.0 кА, TM120M, AM, типорозмір 160, триполюсний автоматичний вимикач в литому корпусі IEC Сіменс 3VA11, робоча напруга 400 В АС, номінальний струм 32.0 A, струм миттєвого спрацювання від к.з. регульований 220.0…510 A, з розмикаючою здатністю 70.0 кА, висока вимикаюча здатність H, функціонал: захист лінії, захист двигуна – TM120M, AM, тип розчеплювача: термомагнітний розчеплювач, тип підключення: гвинтова клема
Кількість полюсів
Brand
Робоча напруга
Типорозмір
Номінальний струм
Струм теплового перевантаження
Миттєвий струм захисту від К.З.
тип підключення
Застосування
Тип розчеплювача
Функціонал
Додатково тип розчеплювача
Максимальний струм вимкнення
Вимикаюча здатність
Доступно за замовленням
EAN: 4042948828311
Опис
Основні характеристики серії Сіменс 3VA1:
• Компактна конструкція
• В залежності від типорозміру: 1-4 полюсні версії
• В залежності від типорозміру: відключаюча здатність 16 кА …110 кА при 415 В для 3 або 4-полюсних вимикачів і 36 кА при 240 В для 1-полюсних вимикачів
• Стаціонарні і втичні версії
• Термомагнітні разчеплювачі
• Для мереж змінного / постійного струму
• Без зниження номінальних значень до +50 ° C
• Модульні з додатковими аксесуарами що легко встановлюються всередину
• Єдина платформа аксесуарів для всіх автоматичних вимикачів в литому корпусі Сіменс 3VA
Компактна конструкція – завдяки глибині монтажу 70 мм і розміром дверного вирізу 45 мм автоматичні вимикачі в литому корпусі 3VA1, розраховані на струми 100 A і 160 A, ідеально підходять для захисту кабелів і ліній на території підприємств. Для цих застосувань передбачений також широкий асортимент монтажних пристосувань, а також ПЗВ (RCD310 і RCD510), які можуть бути встановлені збоку вимикача.
Термомагнітний разчеплювач, що використовується в моделях Сіменс 3VA1 – це базовий расрозчеплювач для забезпечення захисту від перевантажень або коротких замиканнь. Він розроблений для реалізації недорогих рішень до 160 A. Він може використовуватися в трифазних мережах, мережах змінного струму, системах з частотою 400 Гц,а також в мережах з постійним струмом.