3RV2411-0FA10
SIEMENS SIRIUS автоматичний вимикач, 0.35 … 0.5 A діапазон регульованої теплової уставки, 0.12 кВт/ 400В номінальна потужність, 10.0 A струм миттєвого спрацювання, 0.5 A номінальний струм, 100 кА / 400 В гарантований струм розчеплення при к.з., типорозмір S00, пускова перевантажувальна характеристика CLASS 10, функц. призначення – АЗД(автомат захисту двигуна) з ф-цією: захист трансформаторів з великими пусковими струмами, тип підключення: гвинтові клеми, наявність додаткових блок контактів: відсутні
Brand
Номінальний струм
Номінальна потужність (400В)
Діапазон регулювання теплової уставки
Струм миттєвого спрацювання
Типорозмір
Тип підєднання кіл
Наявність додаткових блок-контактів
Додаткові можливості
Пускова характеристика
Доступно за замовленням
Опис
SIRIUS 3RV2 – компактні апарати, оптимізовані для комутації та захисту фідерів з трифазними асинхронними двигунами до 55 / 45кВт 400В AC і навантажень до 100А.
• контролер ручного управління електродвигунами;
• контролер ручного управління двигунами для групових установок;
• комбінований пристрій управління з вбудованим захистом (тип E).
Конструкція
Автоматичні вимикачі 3RV2 випускаються в чотирьох типорозмірах:
• типорозмір S00 – ширина 45 мм,
макс. номінальний струм 16 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 7,5 кВт при 400 В AC;
• типорозмір S0 – ширина 45 мм,
макс. номінальний струм 40 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 18,5 кВт при 400 В AC;
• типорозмір S2 – ширина 55 мм, макс. номінальний. струм 80 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 37 кВт при 400 В AC;
• типорозмір S3 – ширина 70 мм,
макс. номінальний струм 100 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 45/55 кВт при 400 В AC.