3RV2021-1BA20
SIEMENS SIRIUS автоматичний вимикач, 1.4 … 2.0 A діапазон регульованої теплової уставки, 0.75 кВт/ 400В номінальна потужність, 26.0 A струм миттєвого спрацювання, 2.0 A номінальний струм, 100кА / 400 В гарантований струм розчеплення при к.з., типорозмір S0, пускова перевантажувальна характеристика CLASS 10, функц. призначення – АЗД(автомат захисту двигуна) з ф-цією: тепловий захист двигуна, тип підключення: підпружинені клеми, наявність додаткових блок контактів: відсутні
Brand
Номінальний струм
Номінальна потужність (400В)
Діапазон регулювання теплової уставки
Струм миттєвого спрацювання
Доступно за замовленням
EAN: 4011209903050
Опис
SIRIUS 3RV2 – компактні апарати, оптимізовані для комутації та захисту фідерів з трифазними асинхронними двигунами до 55 / 45кВт 400В AC і навантажень до 100А.
• типорозмір S00 – ширина 45 мм,
макс. номінальний струм 16 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 7,5 кВт при 400 В AC;
• типорозмір S0 – ширина 45 мм,
макс. номінальний струм 40 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 18,5 кВт при 400 В AC;
• типорозмір S2 – ширина 55 мм, макс. номінальний. струм 80 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 37 кВт при 400 В AC;
• типорозмір S3 – ширина 70 мм,
макс. номінальний струм 100 A, для трифазних електродвигунів потужністю до 45/55 кВт при 400 В AC.