3RK7271-1AA30-0AA0
SIMATIC S7-1200, DCM 1271, DATA DECOUPLING MODULE, ДЛЯ AS-I MASTER CM 1243-2 IN: DC 24 V / 30 V OUT: 1 X AS-I, 4 A INTEGR. OVERLOAD PROTECTION, INTEGR. EARTH FAULT DETECTION, SIGNALING CONTACT
Brand
Доступно за замовленням
Опис